اولین نگاه به کیا K8

اولین نگاه به کیا K8

کیا موتورز اولین محصول خود با لوگوی جدید را معرفی کرد. این سدان زیبا و چشم‌گیر K8 نام دارد. مدلی که درواقع آمده تا جانشین کادنزا در بازار آمریکا باشد.

”طراحی زیبای کیا K8 از پیشرفته‌ترین قایق‌های تفریحی دنیا الهام گرفته شده است.“کیا تاکید کرده است که اواخر سال جاری این محصول راهی بازار بومی کره می‌شود ولی هنوز مشخص نیست که K8 جدید چه زمانی راهی بازارهای دیگر می‌شود.

در نمای جلویی نسخه جدیدی از زبان بصری «بینی ببری» را می‌بینیم که این‌بار بدون فریم در نظر گرفته شده است. استفاده از ساختار لوزی-الماسی در قسمت توری جلوه‌ای بسیار چشم‌گیر به آن بخشیده است. به ویژه آنکه چراغ‌های باریک در دو طرف هماه0نگی معناداری با اضلاع درون جلوپنجره و راهنما مه‌شکن‌های پایینی دارند.

کیا می‌گوید شخصیت K8 جدید برگرفته از قایق‌های تفریحی آب‌های آرام است. طراحی مدرن و جسورانه این خودرو در قسمت عقب با چراغ‌های LED که به طرفین کشیده شده، ادامه یافته است.

اولین نگاه به کیا K8

کریم حبیب، قائم مقام و مدیر مرکز طراحی جهانی کیا می‌گوید: «به دنبال تغییر برند شرکت، ما به دنبال ارزش‌های جدید در حرکت هستیم. در واقع K8 ضمن ادای احترام به کادنزا نگاهی عمیق به آینده دارند.»

شرکت هنوز تصاویری از فضای داخلی K8 منتشر نکرده است. هم‌چنین تا این لحظه اطلاعات فنی آن نیز برای رسانه‌ها روشن نیست؛ مشخصات فنی خودرویی که مدعی است با کیفیتی عالی و عملکردی پویا طراحی شده.مترجم : نیما حدادی

ادامه مطلب
آخرین اخبار از نسل جدید تویوتا لندکروزر

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید