Hyundai Santa Cruz 1

جدیدترین اطلاعات از هیوندای سانتاکروز

سانتاکروز، پیکاپ جدید شرکت هیوندای، اخیراً با پوشش‌های استتاری فراوان هنگام تست‌های نهایی روی یک دریاچه یخ‌زده در فنلاند، دیده شده است. با وجود احتمال نزدیک بودن تاریخ رونمایی، هیوندای به شدت سانتاکروز را استتار کرده؛ اما عکس‌های جاسوسی منتشر شده گویای ابعاد تقریبی آن هستند.

هیوندای سانتاکروز بیش‌تر از آن‌ که یک پیکاپ برای باربری و کار باشد، یک خودروی خانوادگی مناسب برای افرادی است که بیش‌تر اوقات خود را بیرون از منزل سپری می‌کنند.“هیوندای سانتاکروز بر پایه جدیدترین نسل توسان طراحی شده و یک پیکاپ‌ کوچک محسوب می‌شود؛ بنابراین، رقیبی برای هوندا ریجلاین و فورد ماوریک به شمار می‌رود.

برخلاف Porter (H-100) که تنها در برخی از بازارها عرضه می‌شود، سانتاکروز پیکاپ مخصوص هیوندای برای تمامی بازارهای جهانی است. اواخر سال جاری، سانتاکروز جهت تولید وارد کارخانه مونتاژ مونتگمری در ایالت آلاباما می‌شود.

عکس‌های منتشرشده جدیدترین اطلاعات از هیوندای سانتاکروز ، چرخ‌های متفاوت و جلوپنجره مشبک پیچیده‌ای را برای سانتاکروز نشان می‌دهند؛ همچنین آینه‌های جانبی آن دقیقاً مشابه آینه‌های به کار رفته در هیوندای توسان است.

جدیدترین اطلاعات از هیوندای سانتاکروز

شش سال پیش، کانسپتی به نام سانتاکروز در نمایشگاه NAIAS 2015 معرفی شد. کابین آن بزرگ‌تر و در‌ها متصل به عقب بود؛ اما سانتاکروزی که امسال خواهیم دید، مطمئنا تغییر یافته است؛ یک کابین کاربردی‌تر با طراحی متفاوت از کانسپتی که در دیترویت معرفی شد.

سانتاکروز بیش‌تر از آن‌ که یک پیکاپ برای باربری و کار باشد، یک خودروی خانوادگی مناسب برای افرادی است که بیش‌تر اوقات خود را بیرون از منزل سپری می‌کنند. آقای SangYup Lee، از روسای بخش طراحی هیوندای، در مصاحبه سال گذشته خود عنوان کرد که گزینه‌های متفاوتی برای یک پیکاپ‌ بزرگ‌تر، در دسترس است.

ادامه مطلب
اعتراف کیا به عدم موفقیت مدل استینگر

با توجه به آغاز تولید هیوندای سانتاکروز در اواخر سال جاری، احتمالاً چند ماه آینده به طور رسمی در سطح جهانی، رونمایی خواهد شد.

مترجم : مریم سادات نوری

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید