Hyundai 45

خاص‌ترین مشتریان هیوندای 45

هیوندای ویرایش کوچکی از کانسپت 45 خود را به خاص‌ترین مشتریان هیوندای 45 به منظور حمایت از کودکان بیمارستان SJD بارسلون اسپانیا معرفی کرد.

“این تک محصول ویژه به بیمارستان کودکان بارسلونا اهدا شد تا برای حمایت از حمل و نقل بیماران خردسال مورد استفاده قرار بگیرد”.

اگرچه ظاهراً این یک اسباب‌بازی فانتزی است ولی درواقع این مینی خودرو از فناوری کنترل وسایل نقلیه تطبیقی موسوم به EAVC استفاده می‌کند. این فناوری باعث می‌شود تا خودرو عملکرد خود را مطابق با شرایط داخل و خارج بهینه کند. به‌ عنوان مثال با بررسی حالت‌های صورت، ضربان قلب و شدت تنفس می‌تواند تغییراتی در شتاب، سرعت، سر و صدا و لرزش ایجاد کند. از این اطلاعات برای کنترل سیستم‌هایی مانند روشنایی، تهویه مطبوع، موسیقی و حتی پخش عطر نیز استفاده می‌شود.

این تک محصول ویژه به بیمارستان کودکان بارسلون اهدا شد تا برای حمایت از حمل و نقل بیماران خردسال مورد استفاده قرار بگیرد. به خصوص برای کودکانی که حرکت کردن برایشان پراسترس است.

Hyundai 45
Hyundai 45

سرمهندس بخش تحقیقات در هیوندای می‌گوید: «ما می‌خواهیم فناوری‌های جدید به بهبود زندگی مشتریان در فضاهای مختلف و فراتر از جاده‌ها کمک کند. امیدواریم EAVC در این خودروی مینی بتواند یک تجربه سرگرم‌کننده و ایمن را برای بیماران خردسال فراهم کند تا درنهایت به بهبود سریع‌تر سلامتی آنها منجر شود.»

به لطف فناوری مورد اشاره، این خودروی کوچک می‌تواند چراغ‌های سبز، زرد و یا قرمز راهنمایی را نمایش می‌دهد تا احساس رانندگی واقعی در خیابان را به کودکان منعکس کند. اسپری رایحه خاص برای تنفس و البته ساخت حباب‌های بامزه نیز یکی دیگر از قابلیت‌های هیوندای 45 مینی‌سایز است.

ادامه مطلب
رتبه برتر هیوندای سانتافه و النترا در موسسه ایمنی IIHS

مترجم : نیما حدادی

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید