خدمات خودروهای کیا

کلیه خدمات خودروهای کیا

ارائه دهنده خدمات تخصصی به انواع خودروهای ساخت شرکت کیا، در محل شما، به صورت شبانه روزی و در کوتاه ترین زمان ممکن می باشد.

4 5
9

تعمیر موتور کیا

تیم امداد خودرو هیوندای ۷۲۴ با تعمیر موتور کیا بصورت تخصصی آماده سرویس دهی به همشریان محترم است.

6
ضمانت ۶ ماهه و چکاپ فصلی رایگان

سرویس های دوره ای کیا

سرویس های دورهای (مانند تعویض روغن موتور، باتری، فیلترها و …) مهم ترین عامل حفظ سلامت موتور خودروی شما میباشد. سرویس های دوره ای خودرو و تعویض لوازم مصرفی (مانند باتری، روغن، فیلترها و …)

1 4
اعزام تعمیرکار کمتر از ۳۰ دقیقه

خدمات برق کیا

سیستم روشنایی و راه اندازی اولیه خودرو نیز به نیروی برق نیاز دارد. بنابراین خودروی شما از لحظه روشن شدن تا انتهای مسیر و قفل شدن و استفاده از دزدگیر با سیستم برق سر و کار دارد.

11
حمل خودرو رایگان

امداد خودرو کیا

امداد خودرو کیا شبانه روزی و به صورت سیار و شبانه روزی در سطح شهر تهران به فعالیت می پردازد. در صورت بروز هرگونه مشکلی امدادگران ما در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف خواهند نمود.

7
8

جلوبندی و میزان فرمان کیا

 رفع تمامی ایراد های موجود در سیستم تعلیق شامل رفع تمامی صداهای اضافی از جلوبندی و عقب بندی خودروها ، رفع تمامی عوامل لاستیک سایی و تنظیمات تخصصی زوایای چرخ ها، میزان فرمان تخصصی و ....

امداد خودرو هیوندای تهران

عاملیت مجاز هیوندای ۷۲۴
با بیست سال تجربه خدمات برتر

تیم هیوندای ۷۲۴ با کادری مجرب از با سابقه ترین تعمیرکاران و امداد گران با ارائه خدمات شبانه روزی در محل کار و زندگی شما آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.

مجموعه هیوندای ۷۲۴ بصورت عاملیت مجاز خدمات هیوندای، تویوتا، کیا و کلیه خودروهای وارداتی بصورت شبانه روزی در سراسر تهران با ارائه خدمات حمل رایگان به نمایندگی آماده خدمت رسانی شبانه روزی به شما است. فقط کافیست با دفتر نمایندگی تماس بگیرید.

به دنبال خدمات صادقانه و قابل اعتماد هستید؟

بهترین عاملیت مجاز شمال شهر تهران

امروز با کارشناسان ما تماس بگیرید و همین امروز خودروی خود را پذیرش کنید.

ببینید مشتریان چه می گویند

ما به خدماتی که ارائه می کنیم بسیار افتخار می کنیم و در کنار هر محصولی که تعمیر یا حمل می کنیم می ایستیم.

توصیه های ما را از مشتریان خوشحال ما بخوانید.