رونمایی از هیوندای النترا N مدل 2022

Hyundai Elantra N 2020 1

رونمایی از هیوندای النترا N مدل 2022

شکی نیست که هیوندای شدیداً در پی پیشرفت در عملکرد خودروهای استاندارد خود است. در همین راستا کره‌ای‌ها با انتشار رونمایی از هیوندای النترا N مدل 2022تیزرهایی عضو جدید خانواده N خود را معرفی کردند. این یعنی درست بعد از توسان N حالا نوبت به النترا N مدل 2022 است. خودرویی که پیش‌تر تصاویری مبهم از آن را دیده بودیم.

شواهدی در دست است که نشان می‌دهد این خودرو می‌تواند 275 اسب‌بخار قدرت را از پیشرانه 2 لیتری توربوشارژ خود بیرون بکشد.

انتشار تصاویر باکیفیت از این خودرو اگرچه هم‌چنان با پوشش استتاری است ولی اطلاعات قابل قبولی در اختیار علاقه‌‌مندان قرار می‌دهد. به نظر می‌رسد این آخرین تصاویر تا پیش از رونمایی رسمی از این سدان است.

هیوندای از سبک جدید پوشش‌های استتاری روی محصول فوق استفاده کرده تا خطای دید بیشتری را ایجاد کند. با این حال می‌توان به‌خوبی تشخیص داد که نمای جلویی دستخوش تغییرات گسترده‌ای شده است. هیوندای به روشنی توانسته بین النترای استاندارد و ویرایش اسپرت‌تر N تفاوت ایجاد کند. جلوپنجره نسخه جدید کمی‌ پایین‌تر آمده و ورودی‌های هوا در کناره‌ها بزرگ‌تر شده‌اند.

یک اسپویلر بزرگ در عقب حکایت از قابلیت‌های جذاب آن روی جاده است. اگزوزهای بزرگ و زوایای تند و تیز روی سپر عقب ماهیت جوان‌گرای النترا N را دوچندان کرده است.

Hyundai Elantra N 2020 2
Hyundai Elantra N Line 2022

در بخش فنی نیز انتظار عملکردی اسپرت داریم. شواهدی در دست است که نشان می‌دهد این خودرو می‌تواند 275 اسب‌بخار قدرت را از پیشرانه 2 لیتری توربوشارژ خود بیرون بکشد. جعبه‌دنده نیز همان پکیج 8 سرعته دوکلاچه است که پیش‌تر روی ولستر N دیده بودیم. البته رانندگان حرفه‌ای می‌توانند امیدوار باشند که یک نمونه 6 سرعته دستی نیز در دسترس خواهد بود.

خروجی پیشرانه به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود ولی فیلم‌ تست این خودرو در پیست نوربورگ‌رینگ توانایی خاص آن در فرمان‌پذیری را هم عیان می‌کند. شاید قدرت 275 اسب‌بخاری این روزها عدد چندان بالایی نباشد ولی برای خودرویی که در نسخه قبلی خود 201 اسب‌بخار تولید می‌کرد، یک پیشرفت عالی است.

پیش‌بینی می‌شود هیوندای محصول جدید خود را تا پایان سال جاری میلادی به صورت رسمی رونمایی کند.

مترجم : نیما حدادی

2019 API SAE الانترا النترا انتشار تصاویر جدید از جنسیس GV80 انژکتور ایرانخودرو تابستان تایر تسمه تصاویر اولیه از فیس‌لیفت هیوندای آزرا تویوتا تویوتا تاکوما تویوتا راوفور خودروی سال ژاپن شد جنسیس خودرو خودروهای روغن رونمایی رونمایی از تویوتا 86 بلک لیمیتد زمستان ساسات سال 2020، سال خودروهای برقی سرد سمند قیمت قیمت روز خودرو در بازار آزاد و درب کارخانه 25 آذر 1398 ماشین محافظت معرفی-هیوندای-توسان-مدل-2020 معرفی تویوتا هایلندر مدل 2020 معرفی هیوندای آئورا مدل 2020 موتور نسل جدید تویوتا یاریس معرفی شد نکات نیویورک هیبریدی هیوندای هیوندای سوناتا 2020 پژو پژو 405 کلیدی کیا کیا تلوراید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید