مشاهده کیا اسپورتیج 2022 در نوربورگ‌رینگ

Kia Sportage 2022 3

مشاهده کیا اسپورتیج 2022 در نوربورگ‌رینگ

با کنار هم قرار دادن برخی اظهارنظرها و تصاویر، اکنون کاملاً روشن شده که شرکت کیا در حال کار روی نسل جدید اسپورتیج است، خودرویی که انتظار می‌­رود در آوریل 2021 رونمایی شود. تصاویر مخفیانه‌ای که به تازگی منتشر شده مشاهده کیا اسپورتیج 2022 در نوربورگ‌رینگ و در حال تست و بررسی نمایش می‌­دهد.

”نسل جدید کیا اسپورتیج همچون مدل‌های قبلی براساس زیرساخت مشترک با نسل جدید هیوندای توسان شکل گرفته است.“هرچند از پوشش‌های استتاری که در گذشته روی این خودرو مشاهده می‌­شد تاحدی کاسته شده ولی همچنان از مشاهده جزئیات محروم هستیم. با این حال امکان تشخیص برخی قسمت‌ها نیز فراهم شده که از میان آن‌ها می‌­توان به گوشه‌ای از طرح زاویه‌دار چراغ‌های جلو و عقب اشاره کرد. با توجه به همین نکات می­‌توان دریافت که طرح کلی نسل جدید کیا اسپورتیج نسبت به مدل فعلی، از خطوط زاویه‌دار بهره‌مند شده است.

هرچند از فضای داخلی این خودرو تصویری منتشر نشده اما باید منتظر تحولات بزرگی در این بخش شامل نمایشگرهای بیشتر با ابعاد بزرگتر و سامانه‌های ایمنی بهبود یافته باشیم تا کیا اسپورتیج بتواند همچنان در کورس رقابت با سایر کراس‌اورها باقی بماند.

Kia Sportage 2022 2

نسل جدید کیا اسپورتیج همچون مدل‌های قبلی براساس زیرساخت مشترک با نسل جدید هیوندای توسان شکل گرفته و در بازارهای مختلف با طیفی گسترده از پیشرانه‌های بنزین‌سوز، دیزل، هیبرید ، پلاگین هیبرید و حتی کاملاً برقی و در دو نوع دیفرانسیل-جلو و چهارچرخ محرک عرضه خواهد شد.

احتمال عرضه این خودرو با دو اندازه فاصله محوری در برخی بازارها نیز وجود دارد. طبق برنامه‌ریزی‌ها از کیا اسپورتیج در ماه آوریل 2021 رونمایی خواهد شد.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

2019 API SAE الانترا النترا انتشار تصاویر جدید از جنسیس GV80 انژکتور ایرانخودرو تابستان تایر تسمه تصاویر اولیه از فیس‌لیفت هیوندای آزرا تویوتا تویوتا تاکوما تویوتا راوفور خودروی سال ژاپن شد جنسیس خودرو خودروهای روغن رونمایی رونمایی از تویوتا 86 بلک لیمیتد زمستان ساسات سال 2020، سال خودروهای برقی سرد سمند قیمت قیمت روز خودرو در بازار آزاد و درب کارخانه 25 آذر 1398 ماشین محافظت معرفی-هیوندای-توسان-مدل-2020 معرفی تویوتا هایلندر مدل 2020 معرفی هیوندای آئورا مدل 2020 موتور نسل جدید تویوتا یاریس معرفی شد نکات نیویورک هیبریدی هیوندای هیوندای سوناتا 2020 پژو پژو 405 کلیدی کیا کیا تلوراید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید