Kia Sportage 2022 3

مشاهده کیا اسپورتیج 2022 در نوربورگ‌رینگ

با کنار هم قرار دادن برخی اظهارنظرها و تصاویر، اکنون کاملاً روشن شده که شرکت کیا در حال کار روی نسل جدید اسپورتیج است، خودرویی که انتظار می‌­رود در آوریل 2021 رونمایی شود. تصاویر مخفیانه‌ای که به تازگی منتشر شده مشاهده کیا اسپورتیج 2022 در نوربورگ‌رینگ و در حال تست و بررسی نمایش می‌­دهد.

”نسل جدید کیا اسپورتیج همچون مدل‌های قبلی براساس زیرساخت مشترک با نسل جدید هیوندای توسان شکل گرفته است.“هرچند از پوشش‌های استتاری که در گذشته روی این خودرو مشاهده می‌­شد تاحدی کاسته شده ولی همچنان از مشاهده جزئیات محروم هستیم. با این حال امکان تشخیص برخی قسمت‌ها نیز فراهم شده که از میان آن‌ها می‌­توان به گوشه‌ای از طرح زاویه‌دار چراغ‌های جلو و عقب اشاره کرد. با توجه به همین نکات می­‌توان دریافت که طرح کلی نسل جدید کیا اسپورتیج نسبت به مدل فعلی، از خطوط زاویه‌دار بهره‌مند شده است.

هرچند از فضای داخلی این خودرو تصویری منتشر نشده اما باید منتظر تحولات بزرگی در این بخش شامل نمایشگرهای بیشتر با ابعاد بزرگتر و سامانه‌های ایمنی بهبود یافته باشیم تا کیا اسپورتیج بتواند همچنان در کورس رقابت با سایر کراس‌اورها باقی بماند.

Kia Sportage 2022 2

نسل جدید کیا اسپورتیج همچون مدل‌های قبلی براساس زیرساخت مشترک با نسل جدید هیوندای توسان شکل گرفته و در بازارهای مختلف با طیفی گسترده از پیشرانه‌های بنزین‌سوز، دیزل، هیبرید ، پلاگین هیبرید و حتی کاملاً برقی و در دو نوع دیفرانسیل-جلو و چهارچرخ محرک عرضه خواهد شد.

احتمال عرضه این خودرو با دو اندازه فاصله محوری در برخی بازارها نیز وجود دارد. طبق برنامه‌ریزی‌ها از کیا اسپورتیج در ماه آوریل 2021 رونمایی خواهد شد.

ادامه مطلب
9 اسرار تعمیر خودرو

مترجم : عماد رحمتی‌راد

API SAE اتومبیل استینگر الانترا النترا انژکتور بنزین تابستان تایر تایم تسمه تصاویر اولیه از فیس‌لیفت هیوندای آزرا تفاوت تایرهای زمستانی با سایر تایرها تویوتا تویوتا تاکوما تویوتا راوفور خودروی سال ژاپن شد جنسیس خرید خودرو روغن رونمایی زمستان زنجیر_چرخ ساسات سرد سمند سوناتا قیمت قیمت روز خودرو در بازار آزاد و درب کارخانه 25 آذر 1398 لاستیک ماشین محافظت معرفی-هیوندای-توسان-مدل-2020 معرفی تویوتا هایلندر مدل 2020 موتور نکات نیویورک هیبرید هیوندای هیوندای سوناتا 2020 پژو کلیدی کیا کیا تلوراید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید