Kia New Logo

معرفی رسمی لوگوی جدید کیا با آتش‌بازی در آسمان کُره!

معرفی رسمی لوگوی جدید کیا برای معرفی لوگوی جدید خود بجای استفاده از شیوه‌های معمول، کاری عجیب و البته جالب انجام داده است. این شرکت کره‌ای با آتش‌بازی در آسمان شهر اینچئون کره، لوگوی جدید خود را رسماً معرفی کرده است. گفته می‌شود طراحی این لوگو از عناصر «تقارن»، «ریتم» و «ترقی» برخوردار است. این نشان‌دهندهٔ آرزوهای کیا است که با فشردن یک دکمهٔ ری‌استارت فرضی و ایجاد مجدد خود می‌خواهد در صنعت خودروسازی آینده نقطهٔ پیشروی جدیدی را با تأکید بر عرضهٔ خودروهای الکتریکی جدید ایجاد کند.

kia new logo

kia new logo fireworks

رئیس و مدیرعامل کیا «هو سانگ سونگ» دراین‌باره می‌گوید:

لوگوی جدید کیا نشان‌دهندهٔ تعهد این شرکت در تبدیل شدن به نمادی برای تغییر و نوآوری است. صنعت خودرو یک دورهٔ تحول سریع را تجربه می‌کند و کیا در حال شکل دادن و سازگاری با این تغییرات است. لوگوی جدید ما نشان‌دهندهٔ تمایل ما برای الهام بخشیدن به خریداران است زیرا نیازهای حمل‌ونقلی آن‌ها تکامل یافته و کارکنان ما با چالش‌هایی روبرو هستند که در صنعتی با تغییرات سریع با آن‌ها مواجه هستیم

kia new logo

kia new logo

کیا اما علاوه بر معرفی رسمی لوگوی جدید خود که برای اولین بار آن‌را در سال ۲۰۱۹ در نمایشگاه ژنو روی کانسپت Imagine نشان داد، شعار جدید خود را هم فاش کرده است. این شعار جدید «جنبش الهام بخش» است که جایگزین شعار قبلی «قدرت برای شگفتی» می‌شود. پس از معرفی لوگو و شعار جدید، کیا استراتژی جدید خود را هم هفتهٔ آینده ارائه خواهد کرد.

ادامه مطلب
تحول در مدل 2021 تویوتا پرو-ایس ورسو

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید