Kia Sorento PHEV

۵ رونمایی بزرگ کیا در سال ۲۰۲۱

کیا از چند هفته پیش لوگوی جدید خود را رونمایی کرده و به دنبال استفاده از آن در سال جدید است. این خودروساز علاوه بر نشان جدید از شعار متفاوت خود و نیز از ۵ رونمایی بزرگ کیا در سال ۲۰۲۱ رونمایی کرده است. کیا شعار قبلی “قدرت سورپرایز” را با شعار جدید “حرکتی که الهام می‌دهد.” جایگزین کرده است.

Kia New Logo 1 1

اما به نظر می‌رسد تحرکات کیا فقط به برند این شرکت محدود نیست چراکه طبق گفته اتوموتیونیوز، کره‌ای‌ها به دنبال رونمایی از ۵ محصول جدید برای بازار آمریکا هستند.

البته این ۵ محصول که گفته شد یا کاملاً جدید هستند یا بازطراحی سنگینی را تجربه کرده‌اند. با این وجود ما نام ۳ خودرو از ۵ خودروی یاد شده را می‌دانیم.

Kia Sorento PHEV
Kia Phev

همان‌گونه که قبلاً تائید شده نسخه پلاگین هیبریدی کیا سورنتو ۲۰۲۱ اواخر سال جاری میلادی روانه بازار آمریکا خواهد شد اما این خودرو مهم‌ترین اتفاق کیا نخواهد بود. کیا روی نسل جدید اسپورتیج و نیرو کار می‌کند و احتمال دارد این خودروها جزو برنامه‌های کیا باشند. نسل جدید کارنیوال یا سدونا نیز قبلاً در بازارهای خارج از آمریکا معرفی شده است و احتمال معرفی آن برای آمریکایی‌ها وجود دارد.

Kia Sportage
Kia Sportage

محصولات جدید کیا با تغییرات مدیریتی این شرکت در آمریکا همراه خواهند شد. بیل پیفر که بیش از سه سال در سمت معاون بخش فروش این خودروساز انجام‌وظیفه می‌کرد به عنوان معاون اجرایی رئیس این شرکت منصوب شده است.

burlappcar kia ev 3
burlappcar kia ev 2

راسل واگر نیز که جولای ۲۰۱۹ به کیا موتورز آمریکا پیوسته معاون رئیس بخش بازاریابی خواهد شد و گزارش کارهای خود را به پیفر خواهد داد. او قبلاً مدیر بخش بازاریابی بوده است.

ادامه مطلب
تاریخچه کیا سورنتو از گذشته تا امروز

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید