HYUNDAI HYBRID ELECTRIC

HYUNDAI HYBRID ELECTRIC


دورخیز هیوندای برای تسخیر اروپا

HYUNDAI HYBRID ELECTRIC
دورخیز هیوندای برای تسخیر اروپا

آمارها حکایت از آن دارد که فروش خودروهای برقی با برند هیوندای به رشدی چشم‌گیر در بازار اروپا رسیده است. این بهانه خوبی برای ماجراجویی جدید این شرکت شده است.

” هیوندای در نظر دارد تا برای بازار اروپا بیش از 80 هزار دستگاه انواع خودرو با آلایندگی صفر از جمله کونا، آیونیک و خودروی هیدروژنی نکسو را عرضه کند.“برنامه کاهش زمان تحویل خودروی الکتریکی موفق کونا که در سایت جمهوری چک مونتاژ می‌شود و هم‌چنین افزایش تولید در کارخانه اولسان کره‌جنوبی اقبال این نوع از محصولات هیوندای را بیش از پیش کرده است. “

افزایش تولید کونا برقی امری بدیهی به نظر می‌رسد. چراکه میزان فروش این خودرو از زمان عرضه اولیه در سال 2018 با رشدی سریع افزایش پیدا کرده است. اکنون هیوندای در نظر دارد تا برای بازار اروپا بیش از 80 هزار دستگاه انواع خودرو با آلایندگی صفر از جمله کونا، آیونیک و خودروی هیدروژنی نکسو را عرضه کند. در صورت تحقق این طرح، هیوندای تبدیل به بزرگ‌ترین عرضه‌کننده محصولات پاک در بازار اروپا طی سال جدید خواهد شد.

مدیر بخش اروپایی هیوندای در این رابطه می‌گوید: «ما همواره به درخواست مشتریان گوش می‌دهیم و تصمیم داریم برای تقاضای رو به رشد در این بازار پاسخ مناسبی را اتخاذ کنیم.»

این روزها با توجه به موج جدید نگرانی‌ها بابت تاثیر انتخاب خودروهایی که روی محیط زیست اثر مخرب باقی می‌گذارند، شاهد پتانسیل عظیمی برای عرضه خودروهای برقی در بازار اروپا هستیم. کراس‌اور ریزاندام هیوندای کونا مجهز به پک باتری‌های 39 کیلووات ساعتی در مدل پایه و پک 64 کیلووات ساعتی در نسخه نهایی است. حداقل پیمایش با این خودرو طی یک بار شارژ 290 کیلومتر و حداکثر آن حدود 450 کیلومتر است.

ادامه مطلب
مروری کوتاه بر تاریخچه هیوندای النترا

API SAE اتومبیل استینگر الانترا النترا انژکتور بنزین تابستان تایر تایم تسمه تصاویر اولیه از فیس‌لیفت هیوندای آزرا تفاوت تایرهای زمستانی با سایر تایرها تویوتا تویوتا تاکوما تویوتا راوفور خودروی سال ژاپن شد جنسیس خرید خودرو روغن رونمایی زمستان زنجیر_چرخ ساسات سرد سمند سوناتا قیمت قیمت روز خودرو در بازار آزاد و درب کارخانه 25 آذر 1398 لاستیک ماشین محافظت معرفی-هیوندای-توسان-مدل-2020 معرفی تویوتا هایلندر مدل 2020 موتور نکات نیویورک هیبرید هیوندای هیوندای سوناتا 2020 پژو کلیدی کیا کیا تلوراید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید