دورخیز هیوندای برای تسخیر اروپا

HYUNDAI HYBRID ELECTRIC

HYUNDAI HYBRID ELECTRIC


دورخیز هیوندای برای تسخیر اروپا

HYUNDAI HYBRID ELECTRIC
دورخیز هیوندای برای تسخیر اروپا

آمارها حکایت از آن دارد که فروش خودروهای برقی با برند هیوندای به رشدی چشم‌گیر در بازار اروپا رسیده است. این بهانه خوبی برای ماجراجویی جدید این شرکت شده است.

” هیوندای در نظر دارد تا برای بازار اروپا بیش از 80 هزار دستگاه انواع خودرو با آلایندگی صفر از جمله کونا، آیونیک و خودروی هیدروژنی نکسو را عرضه کند.“برنامه کاهش زمان تحویل خودروی الکتریکی موفق کونا که در سایت جمهوری چک مونتاژ می‌شود و هم‌چنین افزایش تولید در کارخانه اولسان کره‌جنوبی اقبال این نوع از محصولات هیوندای را بیش از پیش کرده است. “

افزایش تولید کونا برقی امری بدیهی به نظر می‌رسد. چراکه میزان فروش این خودرو از زمان عرضه اولیه در سال 2018 با رشدی سریع افزایش پیدا کرده است. اکنون هیوندای در نظر دارد تا برای بازار اروپا بیش از 80 هزار دستگاه انواع خودرو با آلایندگی صفر از جمله کونا، آیونیک و خودروی هیدروژنی نکسو را عرضه کند. در صورت تحقق این طرح، هیوندای تبدیل به بزرگ‌ترین عرضه‌کننده محصولات پاک در بازار اروپا طی سال جدید خواهد شد.

مدیر بخش اروپایی هیوندای در این رابطه می‌گوید: «ما همواره به درخواست مشتریان گوش می‌دهیم و تصمیم داریم برای تقاضای رو به رشد در این بازار پاسخ مناسبی را اتخاذ کنیم.»

این روزها با توجه به موج جدید نگرانی‌ها بابت تاثیر انتخاب خودروهایی که روی محیط زیست اثر مخرب باقی می‌گذارند، شاهد پتانسیل عظیمی برای عرضه خودروهای برقی در بازار اروپا هستیم. کراس‌اور ریزاندام هیوندای کونا مجهز به پک باتری‌های 39 کیلووات ساعتی در مدل پایه و پک 64 کیلووات ساعتی در نسخه نهایی است. حداقل پیمایش با این خودرو طی یک بار شارژ 290 کیلومتر و حداکثر آن حدود 450 کیلومتر است.

2019 API SAE الانترا النترا انتشار تصاویر جدید از جنسیس GV80 انژکتور ایرانخودرو تابستان تایر تسمه تصاویر اولیه از فیس‌لیفت هیوندای آزرا تویوتا تویوتا تاکوما تویوتا راوفور خودروی سال ژاپن شد جنسیس خودرو خودروهای روغن رونمایی رونمایی از تویوتا 86 بلک لیمیتد زمستان ساسات سال 2020، سال خودروهای برقی سرد سمند قیمت قیمت روز خودرو در بازار آزاد و درب کارخانه 25 آذر 1398 ماشین محافظت معرفی-هیوندای-توسان-مدل-2020 معرفی تویوتا هایلندر مدل 2020 معرفی هیوندای آئورا مدل 2020 موتور نسل جدید تویوتا یاریس معرفی شد نکات نیویورک هیبریدی هیوندای هیوندای سوناتا 2020 پژو پژو 405 کلیدی کیا کیا تلوراید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید