HYUNDAI Aura 2020

HYUNDAI Aura 2020


معرفی هیوندای آئورا مدل 2020

شعبه خودروسازی هیوندای در هند از مدل جدید آئورا (Aura) سدان رونمایی کرد. این خودرو که به پیشرانه BS6 مجهز شده، به عنوان جانشین مدل Xcent معرفی شده است.

آقای SS Kim که در سمت مدیرعامل هیوندای در هند فعالیت دارد، نسخه سدان آئورا را به عنوان محصولی مهم در سگمنت خود دانسته که بالاترین میزان کیفیت و پشتیبانی از یک محصول را به مشتریان این رده از خودروها ارائه خواهد کرد.

HYUNDAI Aura 2020

در ساخت سازه بدنه این خودرو از فولاد با مقاومت بالای 65 درصد استفاده شده که در عین تامین امنیت، وزن کلی خودرو را پایین نگه می‌دارد.

وی به نصب پیشرانه‌های بنزین‌سوز یک لیتری توربو BS6 و 1.2 لیتری و همچنین 1.2 لیتری دیزل در این مدل اشاره کرده و قدرت زیاد، عملکرد قابل قبول و مصرف سوخت کم را به عنوان ویژگی‌های این پیشرانه‌ها توصیف کرده است. قدرت سه پیشرانه مذکور به ترتیب 98، 81 و 74 اسب‌بخار خواهد بود.

چراغ‌های روشنایی روز با فرم بومرنگ به همراه چراغ‌های پروژکتور و مه‌شکن‌های جلو را می‌توان در همان نگاه اول در چهره هیوندای آئورا تشخیص داد.

در ساخت سازه بدنه این خودرو از فولاد با مقاومت بالای 65 درصد استفاده شده که در عین تامین امنیت، وزن کلی خودرو را پایین نگه می‌دارد. در حقیقت سازه صلب این خودرو از ساختار حلقه‌ای تشکیل شده که مقاومت آن در برابر نیروهای ساکن و متحرک را افزایش می‌دهد و در نهایت به افزایش پایداری و فرمان‌پذیری هیوندای آئورا و افزایش ایمنی فعال و غیرفعال آن منجر خواهد شد.

ادامه مطلب
اولین نگاه به کیا K8

این سدان کوچک به امکاناتی همچون صفحه نمایش 8 اینچی لمسی سیستم اطلاعات سرگرمی با قابلیت پشتیبانی از اندروید اتو و اپل کارپلی، سیستم صوتی Arkamys، نمایشگر اطلاعات خودرو به همراه محل شارژ بی‌سیم تلفن همراه مجهز شده است.

HYUNDAI Aura 2020
HYUNDAI Aura 2020

غیر از این‌ها می‌توان به دوربین دید عقب، نرم‌افزار کنترل صوتی iBlue مخصوص تلفن همراه، دستگیره‌های کرومی درها و تجهیزات برنز رنگ داخل کابین نیز اشاره کرد.

شرکت هیوندای مدل آئورا را با گارانتی 3 سال یا 100 هزار کیلومتر، 4 سال یا 50 هزار کیلومتر و یا 5 سال یا 40 هزار کیلومتر به همراه پشتیبانی جاده‌ای ارائه می‌کند.

مترجم : عماد رحمتی‌راد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید