santafe 2021 9

معرفی هیوندای سانتافه 2021

مدت زیادی از ورود نسل چهارم سانتافه به بازار نمی‌گذرد چراکه هیوندای این مدل را در فوریه 2018 به جهانیان معرفی نمود. با این حال خودروساز کره‌ای تصمیم گرفته سانتافه را مورد بروزرسانی قرار دهد.

تغییرات اعمال شده روی بدنه، نمونه‌ای بسیار متفاوت از هیوندای سانتافه را به نمایش می‌گذارد.

اکنون با یک بروزرسانی کاملاً متفاوت روبرو هستیم چراکه هیوندای مدل جدید را بر روی یک پلتفرم جدید ساخته و به علاقمندان وعده عملکرد بهتر، بهبود سطح فرمان‌پذیری، ایمنی و همچنین نصب پیشرانه‌های الکتریکی در آینده را داده است.

اولین تغییری که در ظاهر هیوندای سانتافه 2021 جلب نظر می‌کند، ابعاد عریض‌تر جلوپنجره بوده که بسته به تریم خودرو از الگوهای متفاوتی در طراحی برخوردار شده است. طرح چراغ‌های LED دیلایت نیز مورد بازنگری قرار گرفته و به شکل T ساخته شده‌اند. در نمای جانبی نیز طرح جدید رینگ‌های 20 اینچی جلب نظر می‌کند.

santafe 2021 11
سانتافه 2021

در بخش عقب نیز گرافیک جدید چراغ‌ها، نواری که عرض خودرو در میان چراغ‌ها را طی کرده و طرح جدید اجزای روی سپر، نمایی تازه به این قسمت بخشیده است.

هرچند مشخصات فنی دقیق این شاسی‌بلند کره‌ای هنوز اعلام نشده اما واضح است که کابین جادارتر از قبل شده و بخش پایینی کنسول میانی به گونه‌ای طراحی شده که فضای بیشتری ارائه دهد. روی این قسمت یک اهرم انتخابگر نصب شده که راننده می‌تواند یکی از حالت‌های شنی، برفی، اکو، کامفورت، اسپرت یا اسمارت را برای رانندگی انتخاب نماید. در صورت برگزیدن حالت اسمارت (هوشمند)، سامانه می‌تواند به صورت خودکار سبک رانندگی را تشخیص داده و به صرفه‌ترین حالت را انتخاب نماید.

ادامه مطلب
آشنایی با انواع باتری خودرو و روش های نگهداری آن

هیوندای در مدل جدید سانتافه اهرم تعویض دنده را حذف نموده و انجام این امر را برعهده دکمه‌هایی گذاشته که روی کنسول مرکزی نصب شده‌اند. نمایشگر 10.25 اینچی لمسی اطلاعات سرگرمی به همراه صفحه نمایش 12.3 اینچی مقابل چشمان راننده، طراحی داشبورد هیوندای سانتافه 2021 را تکمیل می‌کنند. در کنار تمام این تغییرات باید به متریال استفاده شده در کابین اشاره کرد که نسبت به نمونه قبلی بسیار باکیفیت‌تر به نظر می‌رسد.

santafe 2021 5

فعلا مشخصات پیشرانه‌هایی که قرار است روی سانتافه 2021 نصب شود اعلام نشده اما در زمان نزدیک به آغاز فروش، مطمئناً دراین باره بیشتر خواهیم شنید.

قرار است فروش سانتافه 2021 از ماه سپتامبر سال جاری در اروپا شروع شود. هنوز اطلاعی درباره نسخه مخصوص بازار ایالات متحده نداریم اما انتظار داریم مشخصات این مدل نیز به زودی اعلام گردد.

API SAE اتومبیل استینگر الانترا النترا انژکتور بنزین تابستان تایر تایم تسمه تصاویر اولیه از فیس‌لیفت هیوندای آزرا تفاوت تایرهای زمستانی با سایر تایرها تویوتا تویوتا تاکوما تویوتا راوفور خودروی سال ژاپن شد جنسیس خرید خودرو روغن رونمایی زمستان زنجیر_چرخ ساسات سرد سمند سوناتا قیمت قیمت روز خودرو در بازار آزاد و درب کارخانه 25 آذر 1398 لاستیک ماشین محافظت معرفی-هیوندای-توسان-مدل-2020 معرفی تویوتا هایلندر مدل 2020 موتور نکات نیویورک هیبرید هیوندای هیوندای سوناتا 2020 پژو کلیدی کیا کیا تلوراید

ادامه مطلب
تاریخچه کیا سورنتو از گذشته تا امروز

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید